Зберігайте здоров'я та бадьорість на робочому місці

Якщо ви працюєте за комп'ютером протягом робочого дня, раз у півгодини хоча б пару хвилин дивіться куди завгодно, тільки не на монітор, наприклад - у вікно.
Вставайте з-за столу при першій нагоді. Навіть сидячи можна потягуватися й міняти положення тіла. Взагалі, намагайтеся більше рухатися протягом дня.
Уникайте пилу: всі паперові завали на вашому столі – пилезбірники. Там, де пил там мікроби і хвороби - алергія й астма.
Випромінювання від звичайного стаціонарного телефону набагато менше, ніж від стільникового, тому радимо більше спілкуватися саме за допомогою нього.
Вставайте з-за столу при першій нагоді. Навіть сидячи можна потягуватися й міняти положення тіла. Взагалі, намагайтеся більше рухатися протягом дня.
Спробуйте їсти фрукти, горіхи замість цукерок та печива. Обідайте вчасно - легкий обід найкорисніший.
Не вживайте багато кави, її користь для здоров’я сумнівна. Краще пийте сік – грейпфрутовий, апельсиновий або інший, який вам до смаку.
Ваш комфорт та працездатність залежать від того, наскільки зручний ваш стілець, особливо якщо ваша робота «сидяча».
Дотримуйтесь температурною режиму в робочому приміщенні, користуйтеся кондиціонером з обережністю, він сушить повітря, а це шкодить вашому здоров'ю. Регулярно провітрюйте приміщення.
Вибирайте зручне взуття, одяг З натуральних тканин - це складові комфорту.
Якщо у вас розболілась голова, не поспішайте приймати ліки. Причиною болю може бути духота, сухе повітря, перевтома, занадто близько розташований монітор комп'ютера. Усуньте причину, відпочиньте протягом 5-10 хв., біль мине.
Хвороба, перенесена на ногах, загрожує її швидким повторенням, а також ускладненнями в майбутньому. Хворійте вдома, не наражайте на небезпеку своїх колег.
Не відкладайте щорічну планову відпустку на наступний рік, інакше ризикуєте отримати синдром хронічної втоми.
Постійне невдоволення роботою, колегами, оточенням, самою професією - причина стресів Цей стан також є причиною постійної стомленості, дратівливості, багатьох захворювань.
Посміхайтеся частіше! Доведено: посмішка сприяє виробленню ендорфинів, а вони дають відчуття спокою, радості, поліпшують настрій і продовжують життя.
Пам'ятайте!
Робота - це лише частина вашого життя,
але не єдиний її зміст.
Почувайтесь комфортно на своєму робочому місці та отримуйте від своєї праці лише задоволення.
Бережіть здоров’я!

Завідувач кабінету навчального
(інформаційних технологій) Л.В. Вовдюк