Обласний семінар-практикум "Школа безпеки"02 квітня 2012р., 09:30

Навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД Волинської області
Обласний семінар-практикум «Школа безпеки»

   22 березня 2012 року на базі  Навчально-методичного центру  цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області відбувся обласний семінар-практикум на тему: «Шляхи удосконалення роботи щодо формування у дітей та підлітків культури безпечної поведінки», який об’єднав усіх, хто небайдужий до майбутнього підростаючого покоління.

   В роботі семінару взяли участь: начальник НМЦ  ЦЗ та БЖД Волинської області Шмига Сергій Антонович, голова Координаційної ради Волинського обласного відділення ВГДР «Школа безпеки» Тананайський Юрій Володимирович, головний фахівець відділу оперативного реагування ТУ МНС України у    Волинській області Григоровський Андрій Миколайович, провідний фахівець з охорони праці відділу соціального розвитку закладів та установ освіти і науки Ващук Неля Дмитрівна,  керівники районних (міських) осередків обласного відділення ВГДР «Школа безпеки», керівники гуртків, які працюють за програмами «Школа безпеки»,  тренери команд юних рятувальників, спеціалісти відділів освіти райдержадміністрацій, координатори   Волинського обласного відділення ВГДР «Школа безпеки» від відділів УМНС України у Волинській області.

   Відкрив  семінар начальник навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД області полковник служби цивільного захисту Шмига С.А., який відмітив важливість спільної роботи МНС та освітян щодо навчання дітей основних навичок особистої та колективної безпеки, свідомого прагнення до здорового способу життя, зупинився на досягнутих успіхах обласного відділення за 9 років.

   Голова Волинського обласного відділення «Школа безпеки» Юрій Тананайський  прозвітував про роботу Руху за 2011 рік, ознайомив  присутніх з проектом Положення про обласний збір-змагання юних рятувальників «Школа безпеки» 2012 року.

  Методист навчально-методичного центру Бояр Людмила Іванівна ознайомила учасників семінару із шляхами удосконалення роботи щодо формування у дітей та підлітків культури безпечної поведінки, відмітила актуальність  гурткової роботи та вказала на важливість практичної підготовки дітей до дій у екстремальних ситуаціях, яка має проходити у формі гри.

   Із великим зацікавленням присутні переглянули фільм про роботу Волинського обласного відділення «Школа безпеки».

   Під час проведення  «круглого столу» актуальним питанням стало фінансування гуртків з рятувальної справи та придбання спорядження для тренувань.  Також були детально обговорені умови проходження дистанцій. Керівники гуртків та тренери команд обмінялися досвідом роботи щодо проведення занять та практичних навчань.

   У заключному слові  начальник НМЦ ЦЗ та БЖД  Волинської області Шмига С.А. побажав учасникам семінару наснаги у справі навчання підростаючого покоління здоровому способу життя  та висловив сподівання, що  «Школа безпеки» не залишить байдужими нікого до виховання морально і фізично здорової молодої людини, яка в будь-яку хвилину зможе прийти на допомогу, і зробить це вміло та кваліфіковано.

 


 
методист центру, Людмила Бояр