Підсумки у сфері цивільного захисту в Ковелі підведені12 лютого 2013р., 15:04

   07 лютого 2013 року в м. Ковелі під керівництвом заступника міського голови – голови комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Сороки Г.І. відбувся збір керівного складу цивільного захисту з підведення підсумків за 2012 рік та постановки завдань на 2013 рік.
   З детальним звітом про виконану роботу за поточний рік, про стан та функціонування Ковельської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в 2012 році виступив начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Дідковський Ю.М. У своєму виступі він вказав на стан реагування органів управління, сил і засобів міста на надзвичайні ситуації та ліквідацію їх наслідків та на заходи у сфері цивільного захисту, які проводилися в минулому році. Розповів про роботу міської комісії з питань ТЕБ та НС у звітному періоді. В кінці виступу доповідач відмітив кращі підприємства, їх керівників та поставив завдання на 2013 рік.
   Про організацію та проведення роботи щодо забезпечення техногенної і пожежної безпеки виступив начальник відділу цивільного захисту в м. Ковелі і Ковельському районі територіального управління МНС України у Волинській області Капець О.М. В своєму виступі він також проінформував присутніх про хід реорганізації МНС в Державну службу України з надзвичайних ситуацій.
   Завідувач Ковельських міських курсів ЦО Ващук В.В. розповів про стан навчання з цивільного захисту працюючого та непрацюючого населення на підприємствах, в установах та організаціях міста. Він акцентував увагу присутніх, що на протязі 2012 року відповідно до плану-графіку проведення на підприємствах, установах та організаціях м. Ковеля спеціальних об’єктових навчань, тренувань з цивільного захисту, фахівці міських курсів надавали консультаційно-методичну допомогу керівництву підприємств, установ та організацій з питань підготовки та проведення спеціальних навчань, тренувань з практичним відпрацюванням дій за планами реагування на надзвичайні ситуації, планами локалізації і ліквідації аварій та навчання виробничого персоналу способам захисту і діям у надзвичайних ситуаціях.
   В кінці збору начальник відділу цивільного захисту в м. Ковелі і Ковельському районі територіального управління МНС України у Волинській області Капець О.М. нагородив грамотою начальника Ковельського управління водопровідно-каналізаційного господарства Савчука Ю.Г. за співпрацю в ремонті зовнішнього протипожежного водопостачання на території міста.
   На завершення заходу начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення виконавчого комітету Дідковський Ю.М. зазначив, що не зважаючи на процес реформування, система цивільного захисту міста повинна бути постійно готовою до своєчасного і ефективного виконання поставлених перед нею завдань.

Ст. МВН Ковельських міських курсів
С.Куришев