Комплексне об’єктове тренування на комбінаті хлібопродуктів18 лютого 2013р., 16:09

   З метою досягнення злагодженості в роботі керівного складу, формувань, робітників, 8 лютого 2013 року об 11 годині на підприємстві ДП ДАК « Хліб України» «Володимир-Волинському комбінаті хлібопродуктів» під керівництвом начальника відділу з питань НС та кадрів м. Володимир-Волинського Мороза М.С. проходили тренування з цивільного захисту.
    Перед початком тренування старший майстер виробничого навчання Володимир - Волинських курсів цивільного захисту Подопригора І.М. довів присутнім обов’язки керівника комплексного об’єктового тренування, зосередив увагу на знанні вимог документів з питань попередження та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру та на відпрацюванні основних документів по підготовці та проведенні комплексних об’єктових тренувань.
   Захід розпочав начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та кадрів Мороз М.С. Він звернув увагу, що комплексне об’єктове тренування є завершальним етапом підготовки працівників комбінату з питань цивільного захисту.
    Легенда тренування наступна: по території міста Володимир – Волинського пройшов ураган. Внаслідок стихійного лиха порушене електрозабезпечення і телефонний зв'язок та виникли осередки пожеж на території підприємства та на млинзаводі №1.
    Начальник цивільного захисту – директор ДП ДАК «Хліб України» «Володимир – Волинський комбінат хлібопродуктів» Тишкун В.І. віддав розпорядження на приведення сил цивільного захисту в готовність до виконання поставлених завдань.
   В ході тренувань були відпрацьовані дії ланок зв’язку та оповіщення, аварійно-рятувальної, пожежогасіння, санітарного поста та поста радіаційно-хімічної служби. Для ліквідації наслідків урагану залучався черговий караул СДПЧ- 7 м. Володимир – Волинського, а також бригада швидкої допомоги.
    На завершення заходу, начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій та кадрів Мороз М.С. підвів підсумки тренування, відмітив чіткість та злагодженість дій усіх ланок в ході ліквідації умовної надзвичайної ситуації природного характеру.

Ст. МВН Володимир-Волинських міських курсів
І. Подопригора