День професійної майстерності02 квітня 2012р., 09:56

     Вже  традиційно двічі на рік Навчально-методичним центром цивільного захисту  та  безпеки життєдіяльності Волинської області проводиться День професійної майстерності викладачів та майстрів виробничого навчання.

      23 березня 2012 року на базі НМЦ  ЦЗ та БЖД Волинської області відбувся черговий такий захід, під час якого розглядалось ряд питань, зокрема щодо порядку підготовки та видання навчальної літератури, єдиних вимог центру до  проведення занять з використанням мультимедійної системи та презентаційного матеріалу для якісного навчання слухачів.  В ході проведення заходу завідувачі міських курсів та майстри виробничого навчання мали нагоду обмінятись досвідом роботи з організації і проведення виїзних занять з використанням наочної матеріальної бази.

     Наступним етапом заходу стало проведення пробного заняття з теми «Надзвичайні ситуації мирного часу і вплив їх наслідків на життєдіяльність населення і ОГД» завідувачем НКП м. Нововолинська Кардашуком В.А. Педагогічні працівники центру в ході обговорення відмітили високий рівень проведення заняття.

     Відкрите заняття на  тему «Токсичність продуктів горіння» провела викладач навчального пункту центру Загублюк  М.А. Присутні почерпнули  багато пізнавальної інформації з даної  теми та під час обговорення відмітили ґрунтовну навчально-методичну підготовку Мирослави Анатоліївни, власний педагогічний почерк, що дозволяє забезпечити високий  теоретичний та практичний  рівень знань слухачів.

    Після  невеликої перерви  заступник начальника центру – начальник обласних курсів Копилов П.М. ознайомив учасників заходу з керівними документами МНС України, ІДУ ЦЗ,  начальника ЦЗ Волинської області, начальника ТУ МНС України у Волинській області, начальника управління з питань НС Волинської ОДА, начальника центру.

     Під час підведення підсумків Дня професійної майстерності  начальник НМЦ ЦЗ та БЖД  Волинської області  Шмига С.А. наголосив, що роботу у цьому напрямку слід продовжувати і надалі, бо подібні заходи дають педагогічним працівникам унікальну можливість обміну досвідом і думками, вдосконалення власної педагогічної майстерності.

                                                                                       завідувач методичного кабінету

Лілія Богданович