Заняття з керівниками груп управління КОН (КОТ)04 квітня 2012р., 09:06

    В березні місяці педагогічні працівники Ковельських міських курсів ЦО проводили виїзні заняття в м. Камінь-Каширський, а також провели заняття з працівниками ОГД м. Ковеля згідно Програми постійно-діючого семінару «Організація і проведення комплексних об’єктових навчань (тренувань) з відпрацювання дій за планами цивільного захисту, локалізації і ліквідації наслідків НС».
       
    Метою занять були визначені важливі напрямки, а саме:
- навчання слухачів розробці документів з організація та проведення комплексного об’єктового тренування, організації підготовки учасників КОТ до тренування;
- організація, проведення та керівництво комплексним об’єктовим тренуванням, відпрацювання дій за планами реагування на надзвичайні ситуації.
   Під час занять ст. МВН Куришев С.О. довів до слухачів вимоги керівних документів щодо проведення КОН (КОТ) з ЦЗ, а також надав практичні рекомендації з організації підготовки та проведення об’єктових навчань (тренувань).
      
   Під час проведення тренінгу слухачами під керівництвом ст. МВН Куришева С.О. самостійно були відпрацьовані варіанти документів з підготовки комплексного об’єктового навчання.

завідувач Ковельських міських курсів
В.В. Ващук