Заняття на ПАТ "Ковельмолоко"04 квітня 2012р., 09:29

    Одним з найважливіших аспектів життя людини є проблема безпеки, яка торкається сутності життя людини, всіх сторін її існування й діяльності. Для більшості людей поняття безпеки пов’язане з повсякденними клопотами й буденними проблемами. Тому, захист здоров’я, життя, довкілля, економічного та соціального благополуччя є основними факторами безпечного існування людини.
  Потреба в безпеці – це базисна, першочергова потреба людини і суспільства в цілому. В той же час бурхливий розвиток промисловості, галузей науки, індустріалізації суспільства, технологічних процесів призводить до посилення негативних явищ, пов’язаних з виникненням надзвичайних ситуацій та подій.
    На цьому акцентував увагу завідувач Ковельських міських курсів ЦО під час проведення заняття на тему «Цивільний захист – основа безпеки у надзвичайних ситуаціях» з керівним складом та працівниками заводу ПАТ «Ковельмолоко», яке пройшло 06.03.2012р.
    В ході заняття були обговорені питання захисту працівників, об’єкту господарської діяльності а також населення, яке проживає поряд з хімічно-небезпечним підприємством в разі виникнення надзвичайної ситуації.
 
Старший МВН
С.О.Куришев