Заняття з керівниками груп з проведення занять з питань ЦЗ04 квітня 2012р., 09:44

   З 26 по 28 березня в смт. Ратно були організовані заняття з підготовки керівників груп з проведення занять з ЦЗ. На заняття залучались працівники промислових підприємств, установ та навчальних закладів Ратнівського району.
   Підготовка населення до дій у надзвичайних ситуаціях – одне з головних завдань цивільного захисту. Все населення повинно навчатись діям у НС. Завідувачем та майстрами Ковельських міських курсів ЦО було доведено порядок навчання населення, форми і методи проведення занять з працівниками підприємств, установ, організацій та навчальних закладів. Для слухачів в електронному варіанті були підготовлені Програми підготовки з ЦЗ для працюючого населення.
    Як підсумок цих занять, був організований та проведений семінар у формі «Круглого столу» за темою: «Робота керівника групи підготовки з ЦЗ під час планування та підготовки до проведення занять з ЦЗ»».
    Підсумкове заняття провів завідувач курсів Ващук В.В., який відразу визначив напрямки роботи, а саме – завчасна підготовка до проведення занять керівника групи, знання законодавчих документів, досконале вивчення Програми підготовки.
    Під час проведення «Круглого столу» обговорювалися наступні питання:
  1. Організація цивільного захисту на об’єкті господарської діяльності.
  2. Організація навчання працюючого населення на ОГД.
  3. Методи і форми навчань з цивільного захисту на об’єкті господарської діяльності.
  4. Порядок підготовки керівника до проведення занять.
    Специфіка методики проведення «Круглого столу», а це обмін думками та знаннями «на рівних», і види завдань, і неабияка серйозність теми обговорення «перетворили» «Круглий стіл» на справжню «баталію». Суперечки в пошуках правильних рішень, емоційність у виразах власних суджень, новизна поглядів на ситуації, зумовлена набутим досвідом – все говорило про те, що обговорення об’єднало дійсно небайдужих людей.

Ззавідува Ковельських міських курсів
В.В.Ващук