День безпечної поведінки в оздоровчому таборі «Ровесник»29 червня 2017р., 14:26

   Відповідно до плану-графіку, затвердженому начальником Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області і погодженому із начальником управління освіти і науки Волинської ОДА, 27 червня педпрацівники центру завітали в літній оздоровчий заклад «Ровесник», у якому розпочалась перша зміна. Сюди з’їхалися відпочивати обдаровані діти Волинського краю.
   З метою інформаційно–роз’яснювальної роботи щодо безпечної поведінки під час літніх канікул працівниками центру були підготовлені різноманітні заходи відповідно вікової категорії слухачів: мультимедійні презентації, вікторини з питань безпеки життєдіяльності, навчальні фільми тощо. В ході проведеної роботи особлива увага зверталась на правила поведінки у разі виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів, правила пожежної безпеки, поведінки під час відпочинку в лісі, на водоймах, при зустрічі з незнайомцями тощо. Школярам були продемонстровані навчальні фільми, вручені пам’ятки і листівки з питань безпеки життєдіяльності.
   Діти зізналися, що отримали від такого заходу позитивні емоції та яскраві враження.
    Ми вважаємо, що такі форми спілкування з підростаючим поколінням сприятимуть вихованню почуття відповідальності за своє життя та здоров’я, кращому засвоєнню знань про безпечну поведінку у тих чи інших ситуаціях, особливо під час літніх канікул.

Методист обласних курсів Усик С.Л.,
завідувач кабінету навчального
(інформаційних технологій) Вовдюк Л.В.