Підсумки роботи у першому півріччі03 липня 2017р., 15:32

   30 червня 2017 року у Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області відбулось підведення підсумків роботи колективу у першому півріччі, засідання педагогічної ради та методичної комісії. Головував на засіданні начальник центру полковник служби цивільного захисту Сергій Шмига.
    В ході підсумкової наради виступили всі керівники структурних підрозділів центру з доповідями щодо виконання заходів з основних напрямків роботи, ділились власними напрацюваннями та планами роботи на наступне півріччя.
   Заступник начальника центру з навчальної та виробничої роботи Павло Копилов зробив аналіз виконання плану комплектування у першому півріччі за державним замовленням та на договірних умовах, запропонував колегам активніше долучатися до вирішення проблемних питань та вносити пропозиції щодо покращення роботи центру та якості проведення функціонального навчання.
    В ході засідання педагогічної ради розглядались питання вдосконалення форм і методів проведення на підприємствах, організаціях, установах СОН, СОТ, згідно розпорядження КМУ від10.03.17 №166-р та пропаганди цивільного захисту серед працівників установ, підприємств, організацій та населення області. Обговорення означених питань сприяло підвищенню фахової компетентності, визначило перспективу професійної майстерності педагогічних працівників центру.
   На засідання методичної комісії були винесені питання навчання непрацюючого населення алгоритмам дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій; забезпечення безпеки людей на водних об’єктах; підготовки інформаційно-методичного бюлетеня «Безпечні канікули».
   Під час підбиття підсумків заходу начальник центру Сергій Шмига відзначив загальну позитивну динаміку у роботі підрозділів у першому півріччі в 2017 року та висловив сподівання, що в другому півріччі буде проводитись робота ще на більш високому рівні із подальшим врахуванням вимог часу та потреб слухачів.

Обласний методичний кабінет