Виїзне заняття з інструкторами консультаційних пунктів Горохівщини06 липня 2017р., 14:59

   У період з 3 по 4 липня 2017 року обласними та м. Луцька курсами проведено виїзне заняття з інструкторами консультаційних пунктів при місцевих органах самоврядування Горохівського району. Заняття проводили майстри виробничого навчання Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області Микола Іванович Коваль та Сергій Володимирович Надашкевич.
   Двадцять бібліотечних працівників Горохівщини отримали інформацію щодо організації роботи консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при житлово-експлуатаційних організаціях, сільських (селищних) радах, об’єднаних територіальних громадах, порядку створення та ведення на їх базі просвітницько-інформаційної роботи та пропаганди знань серед населення, не зайнятого у сфері виробництва та обслуговування з питань захисту та дій у надзвичайних ситуаціях за місцем проживання. Інструкторам консультаційних пунктів було наведено приклади надзвичайних ситуацій, які мали місце на території України і області у першому півріччі 2017 року.
   В ході занять присутні переглянули навчальні фільми про надзвичайні ситуації та обговорили алгоритми дій при їх виникненні, одержали нові матеріали для книжкових виставок, що діють в сільських бібліотеках, які, безперечно, стануть у нагоді для проведення відповідної роботи у напрямку навчання населення основам цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.
    Заняття пройшли в атмосфері небайдужості, взаємозацікавленості та активного обміну думками.

Обласний методичний кабінет