Навчання непрацюючого населення основам безпеки07 вересня 2017р., 08:40

   З метою формування у населення Волині стереотипу здорового та безпечного способу життя, забезпечення своєчасних дій щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру та набуття практичних навичок поведінки під час виникнення таких ситуацій, в закладах області проводяться теоретичні та практичні заходи з безпеки життєдіяльності, у яких беруть участь педпрацівники структурних підрозділів Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області.
   В рамках освітнього проекту «Школа безпеки та порядку» та з метою навчання основам цивільного захисту та правилам безпеки життєдіяльності мешканців області 5 вересня відбулись чергові заходи на базі Луцького міського та Луцького районного центрів зайнятості. Практичний семінар проводився за участі працівників обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області.
   На зустрічі з тимчасово непрацюючими присутніми учасниками заходу обговорювались ситуації щодо дій при виникненні пожежі, при розливі ртуті, правил поведінки при виявленні невідомого предмета тощо. Особлива увага зверталась на дотримання безпеки в осінньо-зимовий період, адже саме в цей час традиційно збільшується кількість пожеж в житловому секторі. Присутні обмінювались власними спостереженнями та життєвими прикладами, ставили питання щодо дій у надзвичайних ситуаціях та отримували вичерпні відповіді.
   Проведений захід – ще одна сходинка в досягненні спільної мети – навчання мешканців області правил безпечної поведінки з метою запобігання надзвичайних ситуацій.

Обласний методичний кабінет