Інструктивна нарада в Ковелі15 вересня 2017р., 08:50

   Згідно розпорядження першого заступника голови Волинської ОДА з ініціативи Навчально - методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності на базі навчально-консультаційного пункту м. Ковеля 12 вересня 2017 року була проведена інструктивна нарада з працівниками райдержадміністрацій та об’єднаних територіальних громад, відповідальних за питання цивільного захисту за повісткою: «Планування функціонального навчання керівного складу області з питань цивільного захисту у 2018 році».
   Завідувач НКП м. Ковеля Ващук В.В. довів основні вимоги щодо організації навчання керівного складу та фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів з питань цивільного захисту, розкрив окремі деталі формування Заявок на функціональне навчання з питань цивільного захисту на 2018 рік та відповів на запитання учасників наради. Майстер виробничого навчання НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області Куришев С.О. ознайомив присутніх з планування заходів практичної підготовки, що проводяться суб’єктами господарювання відповідно до планів реагування на надзвичайні ситуації.
   Всі учасники наради були ознайомлені з навчально-матеріальною базою навчально-консультаційного пункту, методичними та навчальними матеріалами, розробленими педагогічними працівниками центру. Окрім того запрошені обмінялися думками з реалізації окремих заходів цивільного захисту та вирішення проблемних питань, намічені шляхи подальшої співпраці. По завершенню наради запрошені відмітили корисність та ефективність проведеного заходу.

Завідувач НКП м. Ковеля Ващук В.В.