Пріоритети керівництва закладів обласного центру – функціональне навчання у сфері цивільного захисту.25 вересня 2017р., 10:42

   22 вересня на базі Навчально - методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області за ініціативи керівництва закладу та виконавчого комітету Луцької міської ради відбулась консультаційно – методична нарада, на яку прибули відповідальні працівники з питань цивільного захисту об’єктів господарської діяльності міста.
   Мета заходу - функціональне навчання у сфері цивільного захисту керівного складу та фахівців підприємств, установ та організацій, закладів обласного центру та розгляд питання щодо удосконалення та організації навчального процесу згідно Постанови Кабінету Міністрів № 819 від 23 жовтня 2013 р..
    З вступним словом перед учасниками наради виступив начальник центру Сергій Шмига, який відзначив важливість та необхідність проведення підготовки керівних кадрів, фахівців та працівників об’єктів господарювання міста з питань цивільного захисту. Керівник центру зазначив, що працівники НМЦ ЦЗ та БЖД нададуть методичну допомогу зі всіх питань цивільного захисту відповідальним працівникам міста.
   Основне завдання керівника підприємства та відповідального працівника з питань цивільного захисту на даному етапі - правильно сформувати заявку на функціональне навчання на 2018 рік.
   Про важливість організації заходів цивільного захисту на об’єктах господарської діяльності міста у своєму виступі також зазначив заступник начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Луцької міської ради Анатолій Свірський.
    Учасники заходу були ознайомлені із нормативно – правовою базою з питань цивільного заходу, аналізом надзвичайних ситуацій за І півріччя поточного року. Також присутнім було роз’яснено вимоги Постанови Кабінету Міністрів № 819 щодо формування заявки на функціональне навчання в розрізі кожної категорії. Під час проведення заходу працівники центру відповіли на всі запитання, які активно ставили присутні.
    В результаті занять учасники навчання отримали вичерпну та корисну інформацію, яка обов’язково стане у нагоді в процесі подальшої діяльності щодо організації цивільного захисту на кожному підприємстві, в установі та організації міста.

Обласний методичний кабінет