Науковий пікнік в Луцьку26 вересня 2017р., 13:40

   Вихідні дні розпочалися для лучан та гостей обласного центру масштабним заходом - Науковим пікніком, який відбувся на Театральному майдані, організаторами якого виступили Управління Державної Служби з надзвичайних ситуацій України у Волинській області, Добровільне пожежне товариство відповідно до звернення Волинської обласної громадської молодіжної організації «Волинський Інститут Підтримки та розвитку Громадських ініціатив». Мета даного заходу - популяризація різних сфер науки і техніки. Увазі учасників заходу були представлені наукові досягнення молоді, які дозволяють відкрити таємниці різноманітних аспектів діяльності людини, виставка спецтехніки та обладнання тощо.
   Усі охочі мали змогу взяти участь у майстер-класах, наукових дослідах та експериментах, випробувати та приміряти пожежне обладнання: маски для захисту органів дихання, захисні костюми та балони на стиснутому повітрі, бойовий одяг рятувальників, а також зробити фото на згадку.
   У рамках Наукових пікніків співробітники підрозділів Управління ДСНС України у Волинській області представили три навчальні платформи: пожежно-рятувальна справа, піротехнічна служба та надання невідкладної долікарської допомоги.
   Фахівці групи піротехнічних робіт знайомили лучан та гостей міста із різноманітними видами боєприпасів, які дотепер знаходять та знешкоджують на території краю, а також нагадували про порядок дій на випадок виявлення таких знахідок.
   Активну участь у цьому заході взяли також волонтери дитячо-юнацького руху «Школа безпеки», які разом із представниками медичної служби навчали перехожих надавати першу долікарську допомогу на спеціальному тренувальному макеті.
    Усі учасники Наукового пікніка мали змогу корисно провести вихідний день та отримати чимало цікавої інформації з різних галузей, зокрема і з питань безпеки життєдіяльності.

Обласний методичний кабінет