Тиждень знань безпеки життєдіяльності дитини розпочато25 жовтня 2017р., 10:11

   З 23 жовтня на Волині розпочався Тиждень знань безпеки життєдіяльності дитини, який проходить під гаслом «Зробимо життя наших дітей безпечним». Звісно, в центрі уваги – наші найменші громадяни. Зважаючи на те, що з кожним роком збільшується кількість дітей, травмованих унаслідок несформованих навичок поведінки з предметами, речами, незнайомими людьми, у природному довкіллі та різних ситуаціях, виникає потреба в наданні методичної допомоги працівникам навчальних закладів та їх вихованцям щодо формування алгоритму дій в разі виникнення надзвичайних ситуацій.
    Педагогічні працівники Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області постійно беруть активну участь у наданні практичної допомоги закладам освіти щодо підготовки та проведення заходів Тижня знань безпеки життєдіяльності дитини.
   З метою продовження співпраці із навчальними закладами області, набуття практичних навичок поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій 23 жовтня на зустріч з працівниками ДНЗ №16 м. Луцька було запрошено завідувача обласного методичного кабінету Аллу Семінович та методиста обласного методичного кабінету Лілію Богданович. Працівники центру надали присутнім вичерпну, корисну та вкрай необхідну інформацію з врахуванням реалій сьогодення щодо дій персоналу дошкільної установи при виникненні пожежі, розливі ртуті, правил поведінки при виявленні невідомого предмету, правил поведінки у натовпі тощо. Звернули особливу увагу на алгоритм надання домедичної допомоги при опіках, отруєннях, удушенні тощо. Усі питання були висвітлені з приведенням конкретних життєвих ситуацій, використанням відповідних презентацій та навчальних фільмів.
   Методисти центру запросили присутніх до подальшої співпраці та запропонували матеріали для проведення занять із працівниками дошкільного закладу за програмою загальної підготовки.
    На завершення завідувач ДНЗ №16 Валентина Федорук подякувала працівникам Центру за надану методичну допомогу та запевнила, що докладатиме максимум зусиль для приведення до належного рівня готовності даний дошкільний заклад у плані забезпечення захисту життя, здоров’я вихованців від надзвичайних ситуацій.

Обласний методичний кабінет