Тренінгове заняття з працівниками дошкілля31 жовтня 2017р., 09:55

   Впродовж останніх днів жовтня у закладах освіти області проходить Тиждень знань з правил безпеки життєдіяльності, у якому беруть участь педпрацівники Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області. Адже заклади, у яких від рішення дорослої людини залежить життя та здоров’я дітей, потребують особливої уваги.
    Саме з метою навчання працівників навчального закладу основам цивільного захисту та безпеки життєдіяльності один із таких заходів відбувся 30 жовтня 2017 року на базі ДНЗ №3 м. Луцька. Семінар-тренінг було організовано та проведено методистами обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області.
   В ході проведення тренінгу завідувач обласного методичного кабінету Алла Семінович ознайомила присутніх з правилами проведення йодної профілактики серед дорослих та дітей, акцентувала увагу на ефективності її здійснення у перші години після отримання повідомлення про радіаційне забруднення. Зазначила, що саме оперативність та вміння вчасно провести заходи захисту організму допоможуть в подальшому уникнути проблем із щитовидною залозою. Особливо зацікавили працівників дошкілля рекомендації щодо обробки продуктів харчування з метою зменшення радіаційного впливу як на дитячий, так і на дорослий організм. Учасники тренінгу активно включились в роботу, приводили конкретні життєві приклади, ставили запитання щодо дій при радіаційному забрудненні та отримували вичерпні відповіді.
    Питання, що охоплюють спектр безпеки, завжди актуальні, особливо для педагогів, адже знання, які вони отримали в результаті навчання – це лише невеликий внесок у той багаж інформації, яким повинен володіти кожен освічений спеціаліст.
   Співпраця НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області із закладами дошкілля, безперечно, сприятиме підвищенню належного рівня знань працівників та вихованців у сфері цивільного захисту.

Обласний методичний кабінет