Дошкільнятам про безпеку10 листопада 2017р., 15:18

   В дошкільних навчальних закладах Волині продовжуються заходи до Тижня безпеки дитини, в яких беруть участь працівники Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області.
   З метою посилення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед дітей з питань пожежної безпеки та навчання основам безпеки життєдіяльності, 10 листопада у дошкільному навчальному закладі № 26 м. Луцька (Завідувач Степанюк Наталія Миколаївна) проходили заходи серед вихованців з питань безпеки життєдіяльності. До дошкільного закладу було запрошено педпрацівників центру – Вовдюк Л.В., завідувача кабінету інформаційних технологій та Усик С. Л., методиста обласних та м. Луцька курсів, які продемонстрували малятам лялькову виставу: «Щоб пожежі не бувати, треба правила ці знати», в ході якої казкові герої вчили Колобка правил пожежної безпеки, чому не слід жартувати з вогнем та до чого призводять пустощі з сірниками.
   Після перегляду вистави з маленькими глядачами поспілкувались запрошені представники Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області. Вони нагадали дітям основні правила поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру, перші дії у разі виникнення пожежі, номер служби порятунку «101», провели гру: «Вогонь-друг, вогонь-ворог».
   Як засвідчує практика, навчання дітей через гру та лялькову виставу забезпечує якісне засвоєння правил безпечної поведінки. Сподіваємось, що ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються підростаючому поколінню сьогодні, обов’язково знадобляться в майбутньому.

Обласні та м. Луцька курси