Тиждень знань безпеки життєдіяльності в педагогічному коледжі21 листопада 2017р., 14:10

   20 листопада в рамках Тижня знань з безпеки життєдіяльності з метою поглибленого навчання правилам безпеки життєдіяльності при надзвичайних ситуаціях природного та соціального характеру відбулись заплановані заходи у Луцькому педагогічному коледжі. Голова методичного об’єднання викладачів БЖД вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації Олександр Курчаба запросив працівників обласного методичного кабінету Навчально - методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області на зустріч із студентами навчального закладу.
   На розгляд першокурсникам було запропоновано декілька життєвих ситуацій, які можуть трапитись в побуті та які мають місце у нашому регіоні. Студенти мали змогу обговорити та визначити правильність дій під час пожежі, під час розливу ртуті, пригадати правила поведінки у натовпі, при виявленні вибухонебезпечних предметів. Завідувач обласного методичного кабінету Лілія Богданович детально розповіла присутнім, як правильно діяти в певній ситуації, використовуючи мультимедійну презентацію пригадала із студентами алгоритми дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.
   Майбутнім педагогам вкрай важливо і самим знати як правильно діяти в загрозливих для життя умовах, так і навчити майбутніх своїх вихованців правилам безпечної поведінки та знати особливості поведінки студентської молоді при виникненні пожежі.
    Співпраця НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області із закладами вищої освіти є одним із ефективних шляхів забезпечення та підвищення належного рівня знань студентів, адже саме молодь – це майбутнє нашої держави і від того наскільки свідомо вони будуть підходити до питання безпеки залежить і безпечне життя та благополуччя кожного.

Обласний методичний кабінет