Навчання з питань пожежної безпеки медичних працівників Луцького пологового будинку07 грудня 2017р., 08:06

   З огляду на події останнього часу, проблемою державної і суспільної значущості є надання консультацій з питань пожежної безпеки всім верствам населення, адже невміння громадян діяти у екстремальних ситуаціях є причиною значних людських та матеріальних втрат.
   Одним із основних напрямків забезпечення пожежної безпеки на будь-якому об’єкті є навчання посадових осіб підприємств, установ та організацій, до обов’язків яких належить забезпечення виконання заходів пожежної безпеки. Метою проведення навчання є підвищення загальних пожежно-технічних знань посадових осiб, навчання їх правилам пожежної безпеки, більш глибоке ознайомлення з протипожежними заходами та діями в разі виникнення пожежі, напрацювання навичок використання наявних первинних засобів пожежогасіння.
   6 грудня 2017 року працівник центру Микола Прийма провів навчання з питань пожежної безпеки серед медичного персоналу комунального закладу «Луцький клінічний пологовий будинок». В ході навчання він роз’яснив присутнім протипожежні вимоги основних нормативно-правових документів, порядок евакуації пацієнтів на випадок виникнення надзвичайної ситуації, в тому числі пожежі та ліквідації загорання на його початковій стадії.
   На завершення зустрічі Микола Прийма ознайомив медичних працівників з причинами та обставинами пожеж, що трапились в області у цьому та минулому році та продемонстрував наочні відеоматеріали щодо поведінки у випадку пожежі.
   В ході обговорення питань пожежної безпеки присутні дійшли висновку, що адекватна реакція, елементарні знання правил пожежної безпеки та своєчасне оповіщення відповідних служб можуть зберегти життя та здоров’я людей, матеріальні цінності, зменшити збитки у разі виникнення будь-якої надзвичайної ситуації.

Обласний методичний кабінет