Освітяни Волині проходять функціональне навчання12 лютого 2018р., 14:02

Відповідно до Плану комплектування Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області на 2018 рік з 12 лютого 2018 року розпочалося функціональне навчання для категорії слухачів «Заступники директорів загальноосвітніх навчальних закладів».
Під час лекцій та практичних занять, які проводять досвідчені викладачі обласних курсів, висвітлюються питання захисту працівників та учасників навчально-виховного процесу від вражаючих чинників надзвичайних ситуацій, розробки необхідної документації з цивільного захисту у навчальному закладі, проведення практичної підготовки з персоналом навчального закладу та учнями в ході Дня цивільного захисту, Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності.
В ході навчання присутні мають нагоду поділитись досвідом роботи відповідального з питань ЦЗ у школі, організацією агітаційно-пропагандистських заходів з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності в загальноосвітньому навчальному закладі.
Сподіваємось, що знання, які отримають освітяни під час навчання, допоможуть захистити життя і здоров’я педагогів та учнів під час їх перебування у школі та повсякденному житті.

Обласний методичний кабінет