Заняття за Програмою загальної підготовки з освітянами16 лютого 2018р., 11:04

Одним із основних завдань дошкільних навчальних закладів є навчання вихованців відповідальному ставленню до свого здоров’я, формування здорового і безпечного способу життя і виокремлюється як один з пріоритетних напрямів державної політики у розвитку освіти.
З метою підвищення рівня знань педагогів з питань цивільного захисту на запрошення керівництва дошкільного навчального закладу № 11 м. Ковеля завідувач навчально – консультаційного пункту міста Володимир Ващук провів зустріч із персоналом закладу.
В ході надання консультаційно-методичної допомоги він ознайомив працівників із вимогами нормативно-правових актів з питань цивільного захисту та пожежної безпеки, з організаційно - розпорядчими актами з питань цивільного захисту, надав рекомендації щодо їх коригування та уточнення, продемонстрував зразки окремих інструкцій та плануючих документів.
Після роботи з документами було проведено заняття з працівниками закладу згідно Програми загальної підготовки.
Проведення такої роботи – це ще одна сходинка в досягненні спільної мети – створення безпечного простору для самих маленьких громадян нашого суспільства.

Завідувач НКП м. Ковеля Ващук В.В.