Спеціальні об’єктові навчання в Ратнівської філії ПАТ «Волиньобленерго»16 лютого 2018р., 11:10

15 лютого відповідно до План-графіка проведення практичної підготовки осіб керівного складу і фахівців, діяльність яких пов’язана з організацією і здійсненням заходів цивільного захисту на підприємствах, установах, організаціях Ратнівського района в 2018 році в Ратнівської філії ПАТ «Волиньобленерго» проводилось показове спеціальне об’єктове навчання з цивільного захисту.
Відповідно до задуму навчання підприємство отримало від диспетчерської служби РДА сигнал «Штормове попередження». Перший заступник голови Ратнівської РДА Євген Савлук провів засідання комісії з надзвичайних ситуацій, поставив завдання підлеглим.
Внаслідок негоди трапилось замикання на електропідстанції «Ратне» з виливом та займанням мастила. Працівники підприємства повідомили про небезпечну подію чергового диспетчера, а той в свою чергу повідомив рятувальну службу ДСНС.
Прибувши на місто події рятувальники, разом з працівниками підприємства, розгорнули свої бойові розрахунки та приступили до гасіння «пожежі». В ході навчання відпрацьовувалась взаємодія спеціалізованих служб підприємства із рятувальною службою району. Керував цією ланкою роботи начальник Ратнівського районного сектору УДСНС у Волинській області О. С. Мацюк.
Наступне питання яке відпрацьовували працівники підприємства: пожежа в гаражі. Пожежна дружина підприємства швидко та уміло за допомогою вогнегасників та розгорнутих рукавів від пожежних кранів загасили умовну «пожежу».
В той же час працівники «швидкої допомоги» забезпечили винос, надання допомоги потерпілому.
Третє питання , яке відпрацьовувалось – це виявлення пакунку з предметом схожим на вибухонебезпечний. Керівництво підприємства швидко організували евакуацію працівників з адміністративного приміщення та викликали працівників Національної поліції.
По закінченню навчання медичні працівники показали майстер – клас по наданню долікарської медичної допомоги.
На показовому навчанні були присутні керівники підприємств, установ, організацій району, які в 2018 році будуть проводити аналогічні навчання. В ході проведення навчання запрошені ознайомлювалися зі зразками документів, які відпрацьовувалися при підготовці та при відпрацюванні практичних питань навчання.

Майстер виробничого навчання Куришев С.О.