Тренінгове заняття у Луцькому міському центрі зайнятості21 лютого 2018р., 08:22

З метою забезпечення своєчасних дій щодо запобігання надзвичайним ситуаціям та набуття практичних навичок поведінки під час виникнення таких ситуацій, в установах та організаціях області проводяться навчання з безпеки життєдіяльності, у яких беруть участь педпрацівники структурних підрозділів Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області.
На виконання доручення голови Волинської обласної державної адміністрації Володимира Гунчика про організацію освітнього простору «Школа безпеки та порядку» та з метою навчання основам цивільного захисту та правилам безпеки життєдіяльності мешканців області один із таких заходів проходив 20 лютого на базі Луцького міського центру зайнятості. Тренінгові заняття проводила методист обласного методичного кабінету Алла Семінович.
В ході зустрічі з тимчасово непрацюючими присутніми учасниками заходу було запропоновано для обговорення ряд можливих надзвичайних ситуацій, які, з огляду на реалії сьогодення, найчастіше можуть трапитись з громадянами сільської місцевості та спільно складали алгоритми дій при виникненні тих чи інших екстремальних подій. Зокрема, звернули особливу увагу на необхідності дотримання правил пожежної безпеки, правил поведінки у разі потрапляння у натовп, при виявленні вибухонебезпечного предмета, дії при розливі ртуті тощо.
Особлива увага була зосереджена на правилах безпечної поведінки в холодний період року, правил поведінки на льоду, адже саме взимку розваги чи рибалка є найбільш небезпечними заняттями.
Таким чином, учасники тренінгу мали нагоду отримати інформацію щодо поведінки під час надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, адже від правильного виконання дій залежить не лише збереження здоров’я громадян, але часто і їх життя.

Методист обласного методичного кабінету Семінович А.М.