Обласне методичне об’єднання викладачів безпеки життєдіяльності та охорони праці вищих навчальних закладів у шахтарському місті15 березня 2018р., 14:41

   14 березня 2018 року на базі Нововолинського електромеханічного коледжу відбулось обласне методичне об’єднання викладачів безпеки життєдіяльності та охорони праці вищих навчальних закладів І – ІІ рівня акредитації. Серед запрошених гостей були представники як ДСНС області, так і завідувач НКП міста.
   Господарі закладу зробили короткий екскурс у минуле навчальної установи, розповіли про його сьогодення та плани на майбутнє, показали колегам та гостям навчально – матеріальну та методичну базу, ознайомили із переліком спеціальностей, які готує коледж, із потужним педагогічним потенціалом та планом роботи.
   Розпочалось метод об’єднання з виступу викладача БЖД Миколи Ігнатюка, який розповів про сучасне навчально – методичне забезпечення викладання БЖД та охорони праці. Це питання є актуальним і важливим, адже якісне навчання з цього предмету – це запорука безпеки, що є важливим у робітничих професіях. Дотримання усіх вимог чинного законодавства у цій сфері та розуміння студентами його основ дозволить в подальшому випускникам успішно будувати свою кар’єру висококваліфікованого спеціаліста.
    Олена Шуба, провідний інспектор Нововолинського міського відділу УДСНС України у Волинській області, ознайомила присутніх з аналізом надзвичайних подій у Волинській області за 2017 рік, а завідувач НКП міста Віктор Кардашук показав презентаційні матеріали щодо дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій.
    Родзинкою заходу стала екскурсія на шахту № 10, де учасники об’єднання змогли побачити як організована охорона праці на таких потужних промислових об’єктах, адже саме робота в шахті є небезпечною та складною.
 

   Таким чином, викладачі предметів «Охорона праці» та «Безпека життєдіяльності» області мали чергову нагоду поділитись проблемами та досягненнями стосовно методики викладання, почерпнути нову інформацію, висловити думку щодо питань, які повинні висвітлюватись на наступних методичних об’єднаннях.

Обласний методичний кабінет