Показові спеціальні об’єктові навчання на базі ДП СЛАП «Камінь-Каширськагроліс»19 березня 2018р., 15:08

   Готовність протистояти будь-яким загрозам забезпечується завдяки постійним тренуванням та відпрацюванням взаємодії між всіма екстреними службами, які дбають про безпеку громадян та захист території.
   У п'ятницю, 16 березня, на базі ДП СЛАП «Камінь-Каширськагроліс» відбулися показові спеціальні об’єктові навчання на тему «Дії органів управління та сил цивільного захисту при виникненні можливих надзвичайних ситуацій».
   До участі у цьому заході залучалися члени комісії з питань надзвичайних ситуацій, евакуаційної комісії, штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій, формування цивільного захисту, працівники зазначеного вище підприємства, завідувач Ковельського навчально-консультаційного пункту навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області Володимир Ващук, перший заступник голови райдержадміністрації Олександр Михалік, директор ДП СЛАП «Камінь-Каширськагроліс» Олександр Грицай.
   У рамках навчань працівники ДП СЛАП «Камінь-Каширськагроліс» відпрацювали умовні ввідні, які передбачають взаємодію усіх ланок системи цивільного захисту району. Зокрема, виявлення підозрілого предмету з характерними вибухонебезпечними ознаками, лісова пожежа, пожежа в деревообробному цеху, надання домедичної допомоги потерпілому.
   Всі учасники навчання глибоко переконані, що саме відпрацювання усіх небезпек і доведення дій до автоматизму дозволить в подальшому, в разі потреби, мінімізувати наслідки надзвичайної ситуації та забезпечити безпеку як власних працівників, так і людей, які приходять на відпочинок.

Навчально-консультаційний пункт м. Ковель