Командно-штабне навчання у місті Луцьку22 березня 2018р., 12:26

   20 - 21 березня поточного року згідно з Регіональним планом основних заходів цивільного захисту на 2018 рік під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації проводилося командно-штабне навчання на тему: «Дії органів управління та сил цивільного захисту ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту міста Луцька».
    Активну участь у підготовці цього заходу брали працівники Навчально - методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області у складі контрольної групи. Майстри виробничого навчання Микола Коваль, Сергій Надашкевич та начальник циклу практичної підготовки Степан Ковальчук провели інструкторсько-методичні заняття з керівництвом навчання, посередниками, представниками спеціалізованих служб цивільного захисту області щодо організації та проведення навчання та з відповідальними працівниками з питань цивільного захисту таких підприємств, як: ПАТ «Волиньгаз», КП «Луцькводоканал», ПАТ «Луцький пивзавод», КП «Луцьке підприємство електротранспорту», ВАТ «Волиньобленерго» і його міська філія, ДКП «Луцьктепло», надали практичну допомогу у підготовці та проведенні спеціальних об’єктових навчань і тренувань.
   На цих об’єктах відпрацьована документація відповідно до нормативної бази, а також підготовлені та здійснені практичні заходи, заплановані особистими планами на навчання. Незначні недоліки, виявлені під час проведення навчань та тренувань, усунуті учасниками заходів до закінчення навчань. Надана методична допомога в оформленні документації та звітів.
Навчання показали на які питання треба звернути особливу увагу для забезпечення належного рівня готовності міської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту до дій за призначенням для захисту життя, здоров’я громадян і територій від надзвичайних ситуацій.
   Працівники навчально - методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності області і надалі будуть надавати належну допомогу суб’єктам господарювання Луцька у підготовці та проведенні спеціальних об’єктових навчань і тренувань відповідно до План-графіка здійснення методичного супроводу практичної підготовки на підприємствах, в установах, організаціях області спеціальних об’єктових навчань, тренувань з питань цивільного захисту.

Начальник циклу Ковальчук С.О.