Брейн –ринг з питань цивільного захисту у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки в рамках тижня факультету психології та соціології02 квітня 2018р., 16:12

2 квітня у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки розпочався тиждень факультету психології та соціології. Одним із заходів, включених в програму, є проведення брейн-рингу з питань цивільного захисту серед студентів першого курсу. Ініціювали даний захід працівники обласного методичного кабінету спільно із доцентами кафедри практичної психології та БЖД Людмилою Магдисюк та Тамарою Дучимінською.
Мета гри – узагальнити знання учасників заходу про надзвичайні ситуації та дії при їх виникненні; розвивати інтелектуальні здібності, швидкість реакції та ще раз нагадати молоді про те, що життя та здоров’я людини – найвища цінність.
Для проведення заходу було обрано компетентне журі, дві команди учасників, які обрали капітанів та презентували свою назву. Гра проходила у 4 раунди. Між 3-м і 4-м раундами відбувся конкурс капітанів. Студенти активно та злагоджено шукали відповіді на поставлені завідувачем обласного методичного кабінету Лілією Богданович питання, показали гарні знання з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.
На завершення брейн-рингу учасникам були роздані пам’ятки, розроблені працівниками Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області.
Проведений захід ще раз засвідчив, що заклади вищої освіти поряд з суто освітніми завданнями мають формувати свідомість молоді так, щоб обраний ними спосіб життя відповідав прийнятим нормам та потребам суспільства.

Обласний методичний кабінет