Показове спеціальне об’єктове навчання на ДП «Любешівське лісомисливське господарство»10 квітня 2018р., 09:50

   04 квітня у Любешівському районі відбулось показове спеціальне об’єктове навчання з цивільного захисту на території ДП «Любешівське ЛМГ», першочерговою метою якого було досягнення злагодженості в роботі керівного складу, формувань цивільного захисту підприємства під час виконання заходів щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації. Методичний супровід на цьому об’єкті здійснював майстер виробничого навчання обласних та м. Луцька курсів удосконалення керівних кадрів Сергій Надашкевич.
   Адміністрація підприємства з усією відповідальністю віднеслась до означеного заходу, адже у випадку реальної загрози від правильних рішень керівника, від чітких і злагоджених дій учасників ліквідації залежить безпека працівників, а також збереження матеріального фонду організації.
   Під час показового спеціального об’єктового навчання були відпрацьовані наступні ввідні: виникнення пожежі на території підприємства; пожежа на трансформаторі КТП-246; на території промбази виявлено підозрілий пакет.  За всіма ввідними відпрацьовані відповідні рішення.
   На підприємстві діє служба, яка здійснює оповіщення органів управління цивільного захисту, місцевих органів влади і ДСНС про загрозу виникнення або виникнення надзвичайної ситуації. В ході навчання керівний склад за сигналами оповіщення зібраний у встановлений термін. Пункт управління з ліквідації НС був розгорнутий в кабінеті директора.
   Під час навчання заходи з локалізації та ліквідації надзвичайних ситуацій, пожеж проводились силами та засобами підприємства. При відпрацюванні ввідних залучались сили ДСНС району, екстреної медичної допомоги, філії ПрАТ «Волиньобленерго», районного сектору поліції.
   Органи управління цивільного захисту, керівники структурних підрозділів в ході навчань, на місцях проведення практичних робіт особисто контролювали дії підлеглих і оперативно реагували на ті ввідні, які ставились.
В ході навчання перевірені практичні навички щодо:
  • організації оповіщення на підприємстві у разі виникнення надзвичайної ситуації;
  • дій керівного складу підприємства в умовах виникнення надзвичайної ситуації,
  • роботи об’єктового штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації;
  • евакуація працівників під час пожежі.
   Посередником під час проведення навчання були начальник Любешівського районного сектору УДСНС у Волинській області підполковник цивільного захисту Деркач В.М., головний спеціаліст з питань цивільного захисту апарату райдержадміністрації Рябіїк М.С.
   Підбиваючи підсумки навчань, начальник Любешівського районного сектору УДСНС у Волинській області підполковник служби цивільного захисту Деркач В.М., окреслив усі ключові моменти в організації заходу, акцентуючи увагу на кожному етапі навчання. Адже у випадку реальної загрози лише чіткий алгоритм дій та повне взаєморозуміння між усіма учасниками ліквідації НС стануть запорукою безпеки працівників підприємства.

Обласний методичний кабінет