Батькам про безпеку дітей влітку25 квітня 2018р., 09:54

   З наближенням періоду відпусток та літніх канікул не завадить нагадати дорослим основні правила безпечного відпочинку. Саме з такою метою 24 квітня були організовані батьківські збори у ЗДО № 2 м. Луцька на які завідувач закладу Людмила Назаренко запросила працівників Навчально - методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області. Методист обласного методичного кабінету Алла Семінович розповіла батькам про те, що дитина влітку частіше залишається без нагляду, і якщо вже ми не завжди можемо бути поруч, то просто зобов’язані навчити дитину убезпечувати себе.
   Алла Семінович наголосила, що важливо повторити з дітьми основні правила поведінки у разі виникнення пожежі, правила поведінки в лісі, під час грози, купання та відпочинку біля водойми тощо.
   Хай там як, але мусимо пам'ятати, що в літній період відповідальність за життя і здоров'я дітей повністю лежить на батьках. Так, треба визнати, що за час, поки дитина була в школі чи дитячому садку, багато батьків втратили пильність і не настільки включені у процеси розуміння того, що відбувається з їхніми дітьми за їхньої відсутності. Такий ритм життя розслабляє батьків за навчальний рік, і їм доводиться докласти певних зусиль, щоб налагодити взаємодію з дитиною, забезпечивши їй достатній рівень безпеки.
   Багатьох батьків навіть лякає літній період, бо щоденні турботи, які лягали на плечі педагогів, тепер стають їхньою особистою турботою. Основними аспектами такого спілкування були вектори налагодження довіри між дітьми і дорослими та повторення догм безпечної поведінки з метою вироблення чітких уявлень у дітей про те, що можна робити, а що категорично заборонено.
    І щоб літо стало чудовим незабутнім періодом з найкращими і яскравими спогадами усім присутнім були подаровані збірки порад «Безпечне дитинство», які допоможуть дорослим зробити життя своїй дітей максимально безпечним.

Обласний методичний кабінет