Студентам Волинських навчальних закладів про безпеку25 квітня 2018р., 09:59

   Якісна підготовка учасників навчально-виховного процесу до виживання в умовах дії небезпечних факторів є головним завданням системи освіти. В сучасну епоху проявів екстремізму, насилля та тероризму, зростання ризиків виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру підвищується роль сформованості у всіх учасників навчально-виховного процесу якостей свідомого і обов’язкового виконання правил і норм безпечної поведінки як у повсякденній діяльності, так і в умовах надзвичайної ситуації.
   З метою навчання правилам безпеки життєдіяльності та набуття практичних навичок поведінки під час виникнення надзвичайних ситуацій в навчальних установах проводяться заходи з питань цивільного захисту, у яких беруть участь педпрацівники структурних підрозділів Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області.
Так, 24 квітня в ході Дня цивільного захисту зі студентами Волинського коледжу Національного університету харчових технологій було проведено тренінгове заняття на тему: «Правила поведінки і дії при виникненні надзвичайних ситуацій», який організувала заступник директора з навчально-виховної роботи О. В. Межова. Захід провели методисти обласного методичного кабінету.
   В ході тренінгу слухачі мали нагоду ознайомитись з інформацією про види надзвичайних ситуацій та правила поведінки населення під час грози і виникненні пожежі, при виявленні вибухонебезпечних предметів та ознайомились з небезпеками, які загрожують людині у натовпі.
   Також методисти Навчально-методичного центру ознайомили присутніх зі станом техногенно-екологічної ситуації у Волинській області.
   Під час семінару студенти переглянули фільми навчально-пізнавального характеру «Натовп - убивця» та «Небезпечні знахідки».
   Плідна співпраця Навчально - методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області Волинської області із закладами освіти є одним з найбільш ефективних шляхів забезпечення та підвищення належного рівня знань викладачів та студентів у вирішенні пріоритетного завдання сучасної освіти - вихованні здорового покоління зі сформованою культурою безпечної поведінки.

Обласний методичний кабінет