Змагання «Юних рятувальників» в районному центрі на Волині!26 квітня 2018р., 16:26

   Змагання «Юних рятувальників» в районному центрі на Волині!
Логічним завершенням навчально - показових занять, які проводили у навчальних закладах м. Ківерці активістами та учасниками громадської організації «Школа безпеки та виживання дітей «Тивер»» до дня цивільного захисту стало проведення змагання «Юних рятувальників», які були організовані 25 квітня.
   Основною метою даних змагань є підготовка дітей та молоді до вірних дій у разі виникнення надзвичайної ситуації!
 
   Змагання проходило у вигляді естафети у яких приймали участь чотири учнівські команди. Передувало початку змагань урочисте відкриття, на якому були присутні як представники Ківерцівської райдержадміністрації, так і представники Навчально - методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області, вчителі БЖД м. Луцька, представники районного управління ДСНС, учні та вболівальники із навчальних закладів. Під час відкриття хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих ліквідаторів аварії на ЧАЕС.
 
   Завдання учасників змагань полягало в тому, щоб надати допомогу умовно потерпілому у зоні техногенної аварії, одягнувши захисні костюми Л -1, провести серцево – легеневу реанімацію на манекені, загасити пожежу за допомогою вогнегасника та кошми, одягнувши бойовий костюм збити мішень, розгорнувши рукавну лінію. Окрім практичного завдання команді необхідно було розв’язати підготовлені тестові питання.
   В результаті чесної та безкомпромісної боротьби перемогла команда ЗОШ № 1 м. Ківерці. Але основне це не перемога, отриманий кубок, призи та грамоти, а ті знання та навички надання домедичної допомоги та дій у разі виникнення пожежі, які змогли отримати всі присутні за цьому заході.

Обласний методичний кабінет