Дітям про безпеку напередодні літнього оздоровчого періоду22 травня 2018р., 10:06

   Напередодні літнього оздоровчого періоду з метою обміну досвідом з питань навчання дошкільнят правил безпеки 21 травня 2018 року на базі опорного ЗДО № 31 м. Луцька було організовано показове заняття для відповідальних з питань цивільного захисту дошкільних навчальних закладів міста. Звісно, в центрі уваги – наші найменші громадяни. Адже зважаючи на те, що з кожним роком збільшується кількість дітей, травмованих унаслідок несформованих навичок поведінки з предметами, речами, незнайомими людьми, у природному довкіллі та різних ситуаціях, виникає потреба в систематичній роботі з дошкільнятами, вихованні в них свідомої, осмисленої позиції щодо безпеки життєдіяльності. Навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД Волинської області тісно співпрацює з дошкільними та закладами міста в цьому напрямку.
   Завідувач закладу дошкільної освіти №31 Валентина Легновська ознайомила присутніх з організацією роботи опорного закладу з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, поділилася з колегами досвідом роботи з питань практичного відпрацювання дій при загрозі та виникненні надзвичайних ситуацій.
   Господарі дошкільного закладу запропонували присутнім ознайомитися із закладом, показали куточок ЦЗ та куточок безпеки життєдіяльності, інформаційні куточки для батьків у кожній групі, де висвітлена різноманітна інформація з питань безпеки.
   При відпрацюванні дій за сигналом «Увага всім!» було проведено організовану евакуацію учасників навчально-виховного процесу дошкільного закладу, в ході якої продемонстровано високу виконавчу дисципліну, що визначає в цілому готовність навчального закладу до реалізації плану реагування на надзвичайні ситуації. Приємним сюрпризом для усіх дошкільнят та гостей став приїзд рятувальників. Вони навчали дітей основам пожежної справи та розповіли про секрети бойової роботи. Малеча із задоволенням оглянула пожежно-рятувальне спорядження та спецобладнання, яке використовують рятувальники під час небезпечних ситуацій.
   При підведенні підсумків роботи методист обласного методичного кабінету Світлана Сарай підкреслила, що захист дитини від усіх негараздів, які можуть з’явитися на шляху маленького громадянина нашої держави є справою честі кожного дорослого. І одним із основних завдань дошкільних навчальних закладів є навчання вихованців відповідальному ставленню до свого здоров’я, формування здорового і безпечного способу життя.

Обласний методичний кабінет