Зробимо відпочинок безпечним!31 травня 2018р., 15:08

   Для школярів літо — довгоочікуваний період нових вражень і відкриттів, але саме у цей час, на жаль, і трапляється найбільше прикрих випадків. Як свідчить статистика, саме влітку різко зростає ймовірність трагічних випадків через пустощі дітей з вогнем, порушення правил експлуатації електричних та газових приладів, користування піротехнічними засобами та порушення правил поведінки на воді. Як правило, біда трапляється тоді, коли діти залишаються без нагляду дорослих. Тому профілактична робота, навчання дітей правилам безпечної поведінки набуває в цей період особливого значення.


   З цією метою працівники Навчально - методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області щороку проводять профілактично – роз’яснювальну роботу із вихованцями пришкільних таборів. Напередодні Дня захисту дітей методисти центру завітали у до Луцької загальноосвітньої школи № 5 із цікавою та корисною інформацією. Працівники центру нагадали учням основні правила безпечного літнього відпочинку: поведінки на водоймах, при виникненні пожежі, при зустрічі із незнайомцями, перевірили вміння дітей вдало вибирати безпечні місця для гри тощо. Особлива увага зверталась на дії у разі виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів та в місцях масового скупчення людей. Відповідно до окреслених ситуацій присутні мали нагоду переглянути навчальні фільми: «Пожежа в квартирі», «Небезпечні знахідки». «Натовп-убивця». На завершення заходу учням були роздані змістовні пам’ятки щодо запобігання нещасних випадків під час канікул.
   Наприкінці зустрічі методисти центру побажали школярам гарного відпочинку, оздоровлення та закликали учнів завжди пам`ятати елементарні правила безпеки, щоб літні канікули не були зіпсованими.

Обласний методичний кабінет