Юним волинянам про безпеку21 червня 2018р., 08:52

   Літо – традиційна пора відпусток та оздоровлення школярів, яка зумовлює дорослих уважніше ставитися до питання безпеки, адже саме в цю пору року частішають випадки різноманітних пригод за участю дітей.
    З метою попередження проявів неправильної поведінки та надання школярам додаткової інформації щодо алгоритму дій в різних складних життєвих ситуаціях, проведення консультацій з різних питань безпеки життєдіяльності та цивільного захисту працівниками обласного методичного кабінету було розгорнуто мобільний консультаційний пункт на базі оздоровчих таборів, які функціонують в області.
   Так, 18 червня (табір «Оберіг» с. Дачне), 19 червня ( табір «Сонячний» с. Гаразджа) школярам в ході проведення роботи мобільного пункту було надано низку консультацій щодо дій в разі виникнення буревіїв і шквального вітру, виникнення пожежі в приміщенні, виявленні вибухонебезпечних предметів, правил поводження на воді тощо. Діти з цікавістю ознайомилися із матеріалами, які були розміщені в мобільному пункті, поділилися своїми власними знаннями щодо виконання правил безпечної поведінки.
   Проведення такої корисної роботи в оздоровчих таборах - це надія на те, що проведений час принесе не лише користь від спілкування, але й убезпечить наших дітей від необдуманих вчинків і збереже безцінне дитяче життя.

Обласний методичний кабінет