Підсумки роботи опорного загальноосвітнього дошкільного закладу26 червня 2018р., 09:28

   Традиційно в кінці навчального року дирекція навчальних закладів проводить підсумки своєї діяльності. Так, 25 червня такий звіт прозвучав у ЗДО № 31 м. Луцька, який є опорним закладом з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.
   Аналізуючи роботу, керівник садка Валентина Легновська зупинилась на тих заходах, які були проведені протягом року, серед яких і традиційний Тиждень безпеки дитини, участь у семінарах – практикумах з питань цивільного захисту та безпеки життєдіяльності, показові заняття, вистави відповідної тематики, зустрічі з працівниками пожежно-рятувальної служби, приїзд рятувальної техніки, показова евакуація, у підготовці та проведенні яких активно брали участь працівники обласного методичного кабінету.
   Вся робота з даного напрямку проводиться з єдиною метою – якісно підготувати персонал до дій у разі виникнення чи загрози надзвичайної ситуації, а також донести до розуміння вихованців, що найбільша цінність – це безпечне середовище і навчити малюків правильно реагувати на певні події та ситуації.

Обласний методичний кабінет