Батькам про безпеку дітей24 вересня 2018р., 12:20

   На початку навчального року в закладах дошкільної освіти міста традиційно проходять загальні батьківські збори, на які щорічно запрошуються методисти обласного методичного кабінету. Одним із питань, які були винесені на розгляд на цих заходах, було питання безпеки дітей.
   Методист обласного методичного кабінету Алла Семінович розповіла батькам про правила поведінки в разі загрози чи виникнення надзвичайних ситуацій. Вона наголосила, що важливо повторити з дітьми основні правила поведінки у разі виникнення пожежі, правила поведінки з незнайомцями, при виявленні підозрілих предметів тощо.
    Методист наголосила, що в плані безпеки важливо, щоб діти знали номера служб порятунку, вміли та знали інформацію, яку необхідно надавати рятувальникам у разі потреби. Ще треба, щоб батьки стали найкращими друзями для своїх дітей, і проводили навчання і виховання так , щоб малеча розповідала про виявлені небезпеки і не боялась повідомити про їх появу батьків.
    А щоб дитинство було дійсно безпечним, дорослі підготували батькам збірки порад «Безпечне дитинство» як дороговказ і підказку щодо дій у разі потреби.

Обласний методичний кабінет