У взаємодії із закладами культури дбаємо про безпеку підростаючого покоління19 жовтня 2018р., 10:55

   На Волині впевнено крокує Тиждень знань безпеки життєдіяльності під гаслом «Зробимо життя наших дітей безпечним». Звісно, в центрі уваги – наші найменші громадяни. Адже зважаючи на те, що з кожним роком збільшується кількість дітей, травмованих унаслідок несформованих навичок поведінки з предметами, речами, незнайомими людьми, у природному довкіллі та різних ситуаціях, виникає потреба в систематичній роботі з дошкільнятами, вихованні в них свідомої, осмисленої позиції щодо безпеки життєдіяльності. Робота в цьому напрямку ведеться систематично. НМЦ ЦЗ та БЖД Волинської області тісно співпрацює із освітніми закладами області та закладами культури.
    В рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності методисти обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області у взаємодії з працівниками Луцької міської дитячої бібліотеки №2 (завідувач Інна Семенюк) організували захід : «Безпека дитини – обов’язок дорослих», на який було запрошено вихованців закладу дошкільної освіти №1 м. Луцька.
   Працівники центру звернули увагу дошкільнят на небезпеки, які можуть чатувати в будинку та на вулиці, пригадали правила поведінки при пожежі, при зустрічі з незнайомцями, при використанні електроприладів тощо. Діти відповідали на запитання, розгадували загадки відповідної тематики, а також мали можливість переглянути мультимедійну презентацію та мультфільми щодо дій при пожежі, при користуванні побутовою технікою, підготовлені методистами обласного методичного кабінету.
   Ми, дорослі, повинні зробити все можливе для того, щоб надзвичайних ситуацій в житті кожного з нас було якомога менше, а якщо вони все ж таки сталися, то наслідки від них були мінімальними. І ті зерна знань, умінь, навичок, які закладаються підростаючому поколінню сьогодні, обов’язково знадобляться в майбутньому.


Обласний методичний кабінет