Виїзне заняття з інструкторами консультаційних пунктів в Турійській райдержадмністрації30 жовтня 2018р., 08:16

   На виконання розпорядження Голови Волинської ОДА від 26 січня 2018 року № 45 «Про діяльність консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при житлово-експлуатаційних організаціях та сільських (селищних) радах області» 23-24 жовтня майстрами виробничого навчання Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області були проведені виїзні заняття з особами, які відповідають за роботу консультаційних пунктів при органах місцевого самоврядування в Турійський райдержадміністрації. На заняттях також були присутні голови сільських рад.
   Перед початком навчання перед присутніми виступив голова Турійської райдержадміністрації Василишин О. В. та начальник відділу з питань цивільного захисту, які довели основні завдання по організації роботи консультаційних пунктів, нагадали про важливість роботи із населенням, навчанням його діям при виникненні надзвичайних ситуацій, пропаганді знань з цивільного захисту серед населення.
    В ході занять присутні переглянули навчальні фільми про надзвичайні ситуації та обговорили алгоритми дій при їх виникненні, отримали нові матеріали для книжкових виставок, що діють в сільських бібліотеках, які, безперечно, стануть у нагоді для проведення відповідної роботи у напрямку навчання населення основам цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.
    Слухачі отримали знання щодо організації роботи консультаційних пунктів з питань цивільного захисту при сільських (селищних) радах, об’єднаних територіальних громадах, порядку ведення на їх базі просвітницько-інформаційної роботи та пропаганди знань серед населення, не зайнятого у сфері виробництва та обслуговування з питань цивільного захисту та дій у надзвичайних ситуаціях за місцем проживання. Інструкторам консультаційних пунктів також було наведено приклади надзвичайних ситуацій, які мали місце на території України і області у 2018 році.
   Заняття пройшли в атмосфері небайдужості, взаємозацікавленості та активного обміну думками.

НКП м. Ковель