Презентація дидактичного посібника «Безпечне дитинство»04 грудня 2018р., 08:24

   29 листопада у Луцьку на базі новоствореного навчально-методичного центру Волинської обласної організації Добровільного пожежного товариства України відбулася презентація дидактичного посібника «Безпечне дитинство», у створенні якого активну участь взяли методисти обласного методичного кабінету Навчально - методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області.
   Даний проект тривав рік та включив низку просвітницьких заходів для дітей дошкільного віку: видання навчально-методичної літератури та посібників, проведення тематичних семінарів і створення куточків безпеки у закладах дошкільної освіти тощо.
    В ході заходу відбулася презентація нового дидактичного посібника, до якого увійшли напрацювання волинських освітян – працівників закладів дошкільної освіти: кращі методичні розробки, календарні плани системної роботи з дошкільнятами всіх вікових груп, електронні презентації, стратегії, конспекти занять, сценарії вистав, ігрових та фізкультурно-розвиваючих дійств тощо для навчання дітей дошкільного віку правилам безпеки у цікавій для них формі, за допомогою яскравих і, водночас, повчальних форм і методів. У посібнику вміщені також фотоматеріали кращих практик цієї діяльності, уже розроблені листівки та плакати для подальшого використання у навчально-виховній роботі з дошкільнятами. Матеріали, які виготовлені в рамках цього проекту, будуть розповсюджені серед навчальних закладів та бібліотек області.
    Проведений захід – ще одна сходинка в досягненні спільної мети – формування стереотипу здорового та безпечного способу життя.

Обласний методичний кабінет