Студентам Луцького коледжу про СНІД04 грудня 2018р., 08:29

   1 грудня світова громадськість відзначала Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Головна мета заходів, які проводились до цієї дати - звернути увагу суспільства на проблему, яка продовжує залишатись актуальною і в Україні, й у світі.
   Як не прикро, але Україна займає одне з перших місць у Європі за темпами розповсюдження ВІЛ-інфекції. За неофіційними даними, сьогодні в нашій державі ВІЛ-інфікованими є понад 1 % населення. Більшість випадків інфікування в Україні сьогодні реєструються серед молодих людей віком від 15 до 30 років. Підлітки практикують ризиковану щодо ВІЛ поведінку ще до настання 16-річного віку.
   З метою формування уявлення про хворобу століття, вироблення поведінкові мотивації до збереження свого здоров’я на зустріч з методистами обласного методичного кабінету Навчально – методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області, яка була організована завідувачем бібліотеки №11 м. Луцька Оленою Комендою, було запрошено студентів Луцького медичного коледжу «Монада».
   В ході бесіди – застереження студенти отримали відповіді на запитання: якими шляхами передається захворювання, куди слід звернутися для обстеження на ВІЛ, як уберегти себе від зараження тощо.
   Методисти центру ознайомили студентів зі статистикою захворювання в Україні та світі. Присутні висловили переконання, що здоровий спосіб життя, чистота у взаєминах - найкращі методи профілактики СНІДу.
   Таким чином, в ході бесіди студенти дійшли висновку, що кожен повинен усвідомити усю небезпеку, яку несе СНІД, і зробити усе можливе, щоб уберегти себе і своїх близьких та рідних від цієї страшної хвороби.

Обласний методичний кабінет