Мобільний навчально-консультаційний пункт – про безпеку студентам13 грудня 2018р., 11:41

   З огляду на події останнього часу пропаганда здорового та безпечного способу життя, надання консультацій з питань цивільного захисту всім верствам населення є проблемою державної і суспільної значущості, адже невміння громадян діяти у екстремальних ситуаціях є причиною значних людських та матеріальних втрат. Для реалізації окреслених завдань в Навчально-методичному центрі цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області діє мобільний консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.
   11 грудня 2018 року на базі Луцького національного технічного університету працівниками Навчально-методичного центру у взаємодії з кафедрою «Цивільної безпеки» цього закладу та представниками громадського об’єднання «Тивер» було розгорнуто мобільний навчально-консультаційний пункт з навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях.
   Студенти Луцького національного технічного університету мали чудову нагоду отримати інформацію про небезпеки, що можуть виникнути за місцем навчання та методи реагування у разі їх виникнення, про прилади, які застосовуються для виміру радіоактивних речовин, про порядок надання домедичної допомоги, переглянути навчальні фільми щодо дій при надзвичайних ситуаціях, а також отримати пам’ятки з інформацією про безпечну поведінку взимку.
   Вихованці громадського об’єднання "Школа безпеки та виживання "Тивер" провели практичний тренінг, в ході якого продемонстрували свої вміння як за допомогою підручних засобів надавати першу домедичну допомогу при кровотечах різного виду, як рятувати постраждалого та як проводити серцево-легеневу реанімацію.


   Для студентів отримана інформація виявилися дуже корисною, тож вони мали нагоду поставити запитання, які їх цікавили та навіть самотужки спробувати зробити штучне дихання, або ж правильно накласти джгут.
    Педпрацівники Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області будуть і надалі шукати такі форми роботи, які б більш ефективно та оперативно наближали фахівців з цивільного захисту безпосередньо до слухацької аудиторії.

Обласний методичний кабінет