Семінар «Викладання основ здоров’я в умовах модернізації сучасної освіти»17 грудня 2018р., 15:04

   14 грудня 2018 року на базі Навчально-виховного комплексу №26 м. Луцька відбулось засідання міського методичного об’єднання вчителів предмету основи здоров’я м. Луцька. З вітальним словом до учасників семінару звернувся директор НВК №26 Іван Леуш, який зробив короткий екскурс у минуле закладу, розповів про його сьогодення, – навчально – матеріальну та методичну базу, потужний педагогічний потенціал, - поділився планами на майбутнє. Також було оголошено регламент роботи.
   Розпочався семінар з виступу голови методоб’єднання Оксани Ковальчук, яка інформувала присутніх про те, що у наступному році вчителі основ здоров’я братимуть участь у конкурсі «Вчитель року». Вона оголосила вимоги до конкурсу та представила педагогів , які подали свої заявки на участь.
   Завідувач обласного методичного кабінету Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області Лілія Богданович ознайомила присутніх з методичними матеріалами, підготовленими педпрацівниками центру, які можна використати під час вивчення предмету, в ході проведення виховних заходів з безпеки та запросила до взаємодії у напрямку навчання підростаючого покоління основам цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.
    Наступні питання: «Культура мовлення вчителя» ( Л. Хитрич - учитель ЗЗСО №3), «Методи оцінювання знань учнів на уроках основ здоров’я» (Т. Цирулькевич - учитель ЗЗСО №16), «Майстер-клас» (Т. Дорецька - учитель ЗЗСО №10) - також були висвітлені вичерпно, різнобічно, з використанням відповідних презентацій.
   Наступним етапом семінару стала практична частина, в ході якої було проведено ділову гру «Розвиток критичного і креативного мислення», яку підготували та провели педагоги НВК №26 та представлено таку інноваційну форму роботи з учнями як соціальний театр.
    Таким чином, викладачі предмету основи здоров’я міста Луцька мали чергову нагоду поділитись проблемами та досягненнями стосовно методики викладання, почерпнути нову інформацію, висловити думку щодо питань, які повинні висвітлюватись на наступних семінарах.

Обласний методичний кабінет