Продовжуємо співпрацю: участь у проекті «Школа безпеки та порядку»30 січня 2019р., 15:08

   Навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД Волинської області уже третій рік поспіль продовжує співпрацю з Луцьким міським та районним центрами зайнятості в рамках правоосвітнього проекту «Школа безпеки та порядку». Мета семінарів, які проводять методисти обласного методичного кабінету - формування у непрацюючого населення Волині стереотипу здорового та безпечного способу життя, забезпечення своєчасних дій щодо запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру та набуття практичних навичок поведінки під час виникнення таких ситуацій.
29 січня відбувся черговий захід на базі Луцького міського центру зайнятості. Тренінг проводили завідувач обласного методичного кабінету Лілія Богданович та методист Світлана Сарай.
   В ході зустрічі з тимчасово непрацюючими присутніми учасниками заходу було запропоновано для обговорення ряд можливих надзвичайних ситуацій, які, з огляду на реалії сьогодення, найчастіше можуть трапитись з громадянами та спільно складали алгоритми дій при виникненні тих чи інших екстремальних подій. Зокрема, звернули особливу увагу на необхідності дотримання правил пожежної безпеки, правил поведінки у разі потрапляння у натовп, при виявленні вибухонебезпечного предмета, дії при розливі ртуті тощо.
   Особлива увага була зосереджена на правилах безпечної поведінки в холодний період року, правил поведінки на льоду, адже саме взимку розваги чи рибалка є найбільш небезпечними заняттями.
    Присутні обмінювались власними спостереженнями та життєвими прикладами, ставили питання щодо дій у надзвичайних ситуаціях та отримували вичерпні відповіді.

Обласний методичний кабінет