Безпека дітей – справа дорослих08 лютого 2019р., 11:38

   Життя потребує від дітей вміння орієнтуватись і знаходити вихід з непередбачуваних ситуацій. Чим менше у дитини знань, тим більше небезпек з боку оточуючого середовища. Отже, щоб виховати у підростаючого покоління свідому, осмислену позицію щодо надзвичайних ситуацій, педпрацівники Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області проводять навчальні уроки та лекції серед дітей дошкільного та шкільного віку в ЗОШ та ЗДО м. Луцька.
 
   Зокрема на початку лютого на базі опорного навчального закладу з питань цивільного захисту - НВК № 9 м. Луцька методистом Навчально-методичного центру Ковальчуком С.О. проведено навчальний захід з учнями молодших класів на тему: «Безпека дитини вдома і на вулиці». У проведенні заходу брав участь караул 25 ДПРЧ. Під час спілкування із школярами методист обласного методичного кабінету та працівники служби порятунку розповіли дітям правила пожежної безпеки, поведінки на льоду та поводження із виявленими підозрілими та вибухонебезпечними предметами. Діти мали можливість побачити пожежно-рятувальну техніку та обладнання, ознайомитись із специфікою роботи рятувальників.
 
   Рятувальники запросили учнів оглянути спеціальну пожежну та рятувальну техніку вогнеборців, складні спецзасоби, які використовуються ними у бойовій роботі.
Систематичне проведення роботи щодо формування у дитини уміння бачити небезпеку, свідомо підходити до питання особистої безпеки – ще одна сходинка в досягненні спільної мети – створення у підростаючого покоління стереотипу здорового та безпечного способу життя.


Обласний методичний кабінет