Співпраця з викладачами безпеки життєдіяльності та охорони праці вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації області15 березня 2019р., 12:15

   13 березня 2019 року на базі Волинського коледжу культури і мистецтв імені І.Ф.Стравінського відбулось засідання обласного методичного об’єднання викладачів безпеки життєдіяльності та охорони праці вищих начальних закладів I-II рівнів акредитації. З вітальним словом до учасників засідання звернувся директор коледжу, заслужений працівник культури Панасюк Василь Григорович, який зробив короткий екскурс у минуле закладу, розповів про його сьогодення, – навчально – матеріальну та методичну базу, потужний педагогічний потенціал, - поділився планами на майбутнє.
   Розпочав засідання голова обласного методичного об’єднання викладачів безпеки життєдіяльності та охорони праці Курчаба Олександир Євгенович, який ознайомив присутніх регламентом роботи.
   Одним із головних питань, які розглядалися на засіданні було питання «Організації цивільного захисту закладів вищої освіти» з яким присутніх ознайомив майстер виробничого навчання Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Волинської області Надашкевич Сергій Володимирович. Він надав вичерпну інформацію щодо законодавчої та нормативно-правової бази при організації цивільного захисту закладів вищої освіти.
   На засіданні обласного методичного об’єднання викладачів також були запрошені співробітники Управління ДСНС України у Волинській області, які нагадали учасникам засідання про важливість проведення Тижнів безпеки життєдіяльності у навчальних закладах із застосуванням новітніх практик.
   Наступним етапом проведення засідання методичного об’єднання стала практична частина, в ході якої учасники довідалися про основні принципи проведення серцево-легеневої реанімації, та відпрацювали надання першої долікарської допомоги.
   Заступник голови добровільного пожежного товариства Волинської області Кревський Микола Олександрович ознайомив присутніх з типами вогнегасників та специфікою їх використання.
    В ході проведення засідання методичного об’єднання викладачі мали чергову нагоду поділитись проблемами та досягненнями стосовно методики викладання, почерпнути нову інформацію, висловити думку щодо питань, які повинні висвітлюватись на наступних засіданнях.

Обласний методичний кабінет