Тиждень безпеки дитини на Волині продовжується24 квітня 2019р., 12:14

   Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє. Методичну допомогу у підготовці до якісного проведення Тижня безпеки дитини надавали працівники Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Волинської області, зокрема викладач обласних та м. Луцька курсів удосконалення керівних кадрів Алла Семінович та завідувач лабораторії наочних засобів навчання Юрій Пашинський.

   В рамках проведення Тижня безпеки дитини працівники ЗДО №27 м. Луцька (директор Галина Бондарєва) організували спортивне дійство для дітей старших груп. Веселі та спортивні дітлахи в ході змагань та естафет не тільки демонстрували свою спритність та швидкість, але і показали глибокі знання із безпеки життєдіяльності та бережного відношення до навколишнього середовища. Першим етапом змагання була прогулянка до лісу, де діти навчали казкову гостю пані Шапокляк гасити лісову пожежу. Повернувшись до міста на другому етапі діти повторили правила дорожнього руху, як переходити дорогу при наявності світлофора.

   Завершення спортивного свята – це не значить завершення роботи в напрямку навчання дітей основам правильної та безпечної поведінки, адже ця сторона навчання є безперервною і постійною, бо тільки плановість у роботі та систематичність дає позитивні результати і впевненість у тому, що наше майбутнє – діти, будуть гарно навчені.


Алла Семінович