Студентам про безпеку15 травня 2019р., 08:36

   В сучасну епоху зростання ризиків виникнення надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру підвищується роль сформованості у всіх учасників навчально-виховного процесу якостей свідомого і обов’язкового виконання правил і норм безпечної поведінки як у повсякденній діяльності, так і в умовах надзвичайної ситуації.
   З метою ознайомлення та навчання молоді основам безпеки життєдіяльності, розгляду основних питань цивільного захисту населення та в рамках угоди про співпрацю між Східноєвропейським національним університетом імені Лесі Українки і Навчально-методичним центром ЦЗ та БЖД Волинської області кафедрою практичної та клінічної психології була ініційована зустріч з представниками обласного методичного кабінету центру, яка відбулась 14 травня.
   Провели захід завідувач обласного методичного кабінету Лілія Богданович та методист обласного методичного кабінету Світлана Сарай, які ознайомили студентів з основними правилами поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій. Працівники центру надали учасникам заходу вичерпну, корисну та вкрай необхідну інформацію з урахуванням реалій сьогодення про оповіщення, евакуацію, укриття населення, дії при пожежі та поведінку при виявленні вибухонебезпечних предметів.
   Варто відмітити, що студенти Лесиного вишу в ході бесіди отримали конкретні відповіді на запитання, що стосуються безпеки життєдіяльності. Саме такі зустрічі дають надію на те, що в потрібну хвилину молоді люди зуміють використати почуту інформацію, правильно та грамотно відреагують на небезпеку та зуміють зберегти своє життя та здоров’я, що на сьогоднішній день є неоціненним скарбом.
Такі зустрічі є найбільш ефективними і дієвими у плані зростання інтересу студентів до власної безпеки.

Обласний методичний кабінет